Evde İnternet Kurulumu

Telkotürk Evde İnternet Kurulumu

Evde internet kurulumu yapan Telkotürk internet servis sağlayıcısıyla iletişime geçerek ev internetinizi bağlayabilirsiniz. Bağlantı kurulduktan sonra size evde internet kullanımıyla ilgili eğitim de verecek olan Telkotürk kurulum ekibi, olası internet arızalarına karşı çözüm önerilerini de sizinle paylaşacaktır. Size sadece bir telefon uzaklıkta yer alan Telkotürk müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Evinizde internet kullanmak istiyorsanız evde internet kurulumu ile ilgili bu makaleyi okumanızda büyük yarar vardır. Çünkü evde internet kullanmak isteyen birçok kişi oldukça yüksek maliyetlerle internet kurulumu yapmaktadır.
Telkotürk Evde İnternet Kurulumu
Telkotürk Evde İnternet Kurulumu

Fiber Optik Kablo Kullanın

Evinizde kullanacağınız internetten verim almak istiyorsanız mutlaka fiber optik kablo kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü fiber optik kablolar diğer altyapılara göre çok daha hızlı veri akışını sağlar ve internetinizin kesintiye uğramasının önüne geçer.
Fiber Optik Kablo Kullanın - Telkotürk
Fiber Optik Kablo Kullanın - Telkotürk
İnternet kullanıcıların en çok şikayet konusu yaptığı donma problemini de yaşamamış olursunuz. Telkotürk teknik ekibi evde internet kurulumu yapmadan önce internet alt yapınızda kullandığınız ekipmanların kontrolünü yapar. Eğer mevcut ekipmanlarınız yeterliyse sadece internetinizi bağlar ve size ekstra bir maliyet çıkarmaz. Ama ekipmanlarınız eskimiş veya hasarlı ise size daha kaliteli ekipmanları tavsiye eder.

Modeminizi Yenileyin

Eğer internet kurulumu yapılacak adreste modeminiz çok eski ise ve veri akışında problem yaratacak arızaları varsa modeminizi yenilemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca modemin konulacağı yer de çok önemlidir.
Modeminizi Yenileyin - Telkotürk
Modeminizi Yenileyin - Telkotürk
Eğer modemin önünde engel teşkil edecek araç gereçler varsa evde internetinizin hızından yeterli verimi alamayabilirsiniz. E
kipmanlarınızı yenileyiniz.

Evde İnternet Kurulumu Ne Kadar?

Telkotürk evde internet paketleri web sitemizde detaylı olarak yer almaktadır. Fiyat indirimlerimiz, internet kullanma vadesi, kampanyalarımız ve diğer detaylarla ilgili müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz. En ucuz evde internet paketlerimizden yararlanmak istiyorsanız abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Piyasa ortalamasına göre bütçenizi zorlamayacak bir fiyat politikası izleyen Telkotürk, kullanıcıların hem hızlı hem de sınırsız internet kullanmalarını sağlamaktadır.
Evde İnternet Kurulumu Ne Kadar? - Telkotürk
Evde İnternet Kurulumu Ne Kadar? - Telkotürk
Sadece İstanbul`da değil, Türkiye`nin en uç noktalarına kadar evde internet hizmetini sağlayan Telkotürk, müşterilerinin güvenini de kazanmış durumdadır. 60 bini geçen abone sayısıyla hedef kitlesini kısa sürede büyüten, müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalar izleyen, 7/24 esasına göre hizmet veren Telkotürk, rakiplerine göre farkını ortaya koymuştur.

Evde İnternet Kurulumu İletişim

Hala evde internet kurulumunu yapmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Yapmanız gereken tek şey hemen Telkotürk ile iletişime geçerek süreci başlatmanızdır. Size sadece bir telefon uzakta olan Telkotürk ile hemen iletişime geçin.

Tel:

0850 330 30 33
Adres

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul
------------------
Haber (Net Haber) | Google SEO (akblog.net)

2 Yorumlar

  1. Telkotürk evime internet kurdu. Mutluluktan uçuyorum.

    YanıtlaSil
  2. Kurulum yapınca eksik kablolarim vardı bu yazıyı olunca hallettim hepsini

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski