Reklam Üst

Kocaeli'de Yeni Bir Sahtekar Mehdi

Kocaeli'de  Yeni Bir Sahtkar Mehdi

Kocaeli'de  Yeni Bir Sahtkar Mehdi
Kocaeli'de  Yeni Bir Sahtkar Mehdi
Kocaeli'de "Ben Mehdiyim" Diyen Kişi, Kadınlarla Birlikte Şelaleye Girdi
Televizyon, radyo programı, sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan 'mehdi' olarak tanıtan Tuncer Çiftçi adlı kişi, yanına gelen kadınlarla birlikte şelaleye girdi.

Kendini 'mehdi' olarak tanıtıp yüzlerce insanı inandıran hatta, kanserin de aralarında bulunduğu bazı hastalıkları dua ile tedavi ettiğini öne süren Tuncer Çiftçi isimli kişi, sosyal medyaya düşen görüntüleri ile herkesi şok etti. Çiftçi, yanındaki kadınlara "Beni seviyorsanız suya atlayın" dedi, kadınlar da dediğini yaptı.

REKLAMINI YAPIYOR

İzmit'te ortaya çıkan ve televizyon, radyo programı, sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan 'mehdi' olarak tanıtan Tuncer Çiftçi adlı kişi, bu kez de bir videoyla ortaya çıktı.

KADINLARLA BİRLİKTE ŞELALEYE GİRDİ

Görüntülerde bir grup kadınla bir şelaleye giden ve elindeki sopayla suyun içine giren Tuncer Çiftçi, beraberindeki kadınların şelalenin altından geçmelerini istiyor.

"BENİ SEVİYORSAN BİR DE BALIKLAMA ATLA"

Çiftçi'nin "Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek ve çıkacak" sözleriyle beraber farklı yaş gruplarından onlarca kadın kendilerini şelalenin altına atıyor. Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntülerde halinden oldukça memnun olan Çiftçi, sudan çıkan bir kadına "Beni çok seviyorsan bir de balıklama atla" diyor.
Çiftçi'nin sözlerine koşulsuz uyan kadın kendini suya bırakıyor. İbretlik olduğunu ifade edilen görüntülere sosyal medya kullanıcıları tarafından yüzlece yorum yapıldı.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam