Reklam Üst

Fenerbahçe tarihinde benzeri görülmedi!

Fenerbahçe tarihinde benzeri görülmedi! Ali Koç sezon sonunda acı bir ilki daha yaşayabilirFenerbahçe'de 4 yıllık Ali Koç dönemi büyük hayal kırıklığı yaratırken sarı-lacivertliler birçok ilki yaşadı. Galatasaray'a 20 yıl sonra Kadıköy'de mağlup olan sarı-lacivertliler, 2018 yılında ise ligin ilk yarısını ilk kez küme düşme hattında tamamladı. Koç bu sezonun sonunda bir ilki daha yaşayabilir. Başkan, Trabzonspor'un ligi zirvede bitirmesi durumunda dört farklı takımın şampiyonluğunu gören ilk başkan olacak.

Fenerbahçe'de tarihi bir seçimle Aziz Yıldırım'ı deviren Ali Koç, 2018 yılında başkanlık koltuğuna oturmuştu. O günden bu yana özellikle futbolda hiçbir sportif başarısı bulunmayan Koç, sarı-lacivertlilerin elinde bulundurduğu birçok üstünlüğü kaybetmesine de şahit oldu. Bu sezon da şampiyonluk yarışından uzak kalan Fenerbahçe'de Ali Koç bir ilki daha yaşayabilir.

20 YILLIK SERİ ALİ KOÇ DÖNEMİNDE BOZULDU

Fanatik'in haberine göre, Galatasaray 20 yıl aranın ardından Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenmeyi başardı. 2018 yılının aralık ayında Fenerbahçe tarihinde ilk kez ligin ilk yarısını düşme hattında tamamladı. Birçok takıma yıllardır Kadıköy'ü kabusa çeviren Sarı-lacivertliler, evinde kayıpları oynadı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç sezon sonunda farklı bir alanda daha tatsız bir mirasın daha sahibi olacak gibi görünüyor.

ALİ KOÇ BİR İLKİ YAŞAYABİLİR

Geldiği ilk sezon Galatasaray'ın, sonraki sezonlar Başakşehir ve Beşiktaş'ın şampiyonluğunu gören Ali Koç, Trabzonspor'un şampiyon olması durumunda dört farklı takımın şampiyonluğunu gören ilk başkan olacak.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Kaynak: sondakika

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam